HAKKIMIZDA

Bilişim Devi | Hakkımızda

Bilişim Devi 2007 yılında kurularak siz seçkin müşterilerine 7 Yılı aşkın hızlı güvenli hizmet vermeye devam ediyor.
Müşteri memnuniyetli sürekli kendini yenileyen pörtföyümüzle bilişim sektöründe hizmet vermekteyiz.Yenilikçi dizaynlarımız, arama motorları ile barışık sitelerimizle öncü kurum olmanın gururunu yaşıyoruz.
Web-Grafik Tasarımdan, Bilgisayar tamir bakımlarına network sistemlerine kadar birçok değişik alanda faliyet göstermekteyiz.
Kurumsal ortaklarımızla hızlı güvenilir çözümler üreterek müşteri memnuniyetimizi üst seviyede tutuyoruz.

 

 

VIZYON

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında "Kalitede Süreklilik", "Üretkenlik", "Özgün Fikirler", "Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Bu değerlere bağlı kalarak verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye' de en iyi olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.

MISYON

Misyonumuz

 

Kurumsal kimliğimizin önceliği müsteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktır. Bu ihtiyaçları karşılarken müşterilerle sağlıklı dialog kurup kaliteli hizmet, yüksek performans, işte verimlilik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.